Uutisia:
 4.5.2018  | Seniorikapteenin kevättervehdys
16.4.2018 | Ennakkoinfoa senioreille kaudesta 2018
16.4.2018 | Senioreiden aluetour- ohjelma
21.3.2017 | Kevättervehdys senioritoimikunnalta!

Senioritoimikunta 2019

Tehtävä: Edistää seniorien yhteishenkeä ja perinteistä golfkulttuuria, kehittää seniorigolfia kunto- ja kilpaurheiluna.

Kaarina Rastas, puheenjohtaja
p. 040-5142889, email: kaarina.rastas@ptp.fi

Juhani Hedman, seniorikapteeni
p. 040-706 9200, email: juhani.hedman@pp.inet.fi

Aila Korhonen, jatkaa SSS-tour sihteerinä, mutta ei toimikunnassa
p.044-582 6937, email: ailaelina47@gmail.com

Harri Rossi, jäsen
p. 044-554 4775, email: haija.rossi@gmail.com

Kari Ruutiainen, jäsen
p. 040-549 7643, email: kari.ruutiainen@pp.inet.fi

Pekka Valkovirta, jäsen
p. 040-554 7427, email: pekka.valkovirta@varkaus.fi

Jussi Viljakainen, jäsen
p. 0400-271 124, email: jussi.viljakainen@rolltest.fi

Pirjo Vokkolainen, jäsen
p. 040-762 0800, email: pirjo.vokkolainen@outlook.com